بازی، برنامه های پرطرفدار و مطالب متنوع مثل گیم و دانلود کلاه قرمزی 97 و...

۳ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

معرفی ویژگی های اپدیت جدید ( شیلد : گارد دهکده و استراحت شخصی)

به نام خدا – با پستی دیگر در سایت اختصاصی کلش اف کلنز با شما هستیم.

 

گارد دهکده – پشتیبانی از مدت زمان آنلاین بودن

گارد دهکده یک روش جدید و دارای مدت زمان کم است برای جلوگیری از حمله به روستای خود و موقعی می توانید استفاده کنید که شیلد شما به اتمام رسیده است و یا کم است.

+ هنگامی که گارد دهکده فعال باشد ، مانند این است که شما آنلاین هستید و حتی اگر بازی را ببندید و یا دیسکانکت شوید.

+ بازیکنان می توانند آزادانه حمله کنند به دیگر روستاها در زمان گارد دهکده بدون هیچگونه مجازاتی.

+ گارد دهکده رایگان هم توسط بازی به مدت محدودی به ما داده می شود که از ۱۵ دقیقه شروع می شود و تا ۳ ساعت هم هست که این مدت زمان مجانی بستگی به لیگی داریم که در داخل آن قرار داریم.

+ شما می توانید هر روز به مدت ۲ ساعت گارد دهکده را با ۱۰ عدد جم بخرید ! و برای خرید دوباره باید ۲۳ ساعت صبر کنید تا دوباره گزینه خرید گارد دهکده فعال شود و شما ۲ ساعت دیگر با جم بخرید.

+ در هر زمان شما می توانید گارد دهکده را غیر فعال کنید.

+ خرید شیلد از فروشگاه باعث غیر فعال شدن گارد دهکده می شود.

گارد دهکده مثل این می مونه که گوشی خود را به برادر کوچک خودتون داده اید که شما را به مدت کوتاهی آنلاین نگه دارد تا کسی به شماحمله نکند به کار واجبی که دارید برسید و البته گارد دهکده دیگه عوامل دردسر ساز برادر کوچکتان را ندارد که در قسمت چت بازی باعث شرمندگی شما شود و یا جم های شما را بیخود و بی جهت خرج کند ! بعد از اینکه مدت شیلد شما تمام شد ، استرس دارید که بازیکنان لول بالا به شما حمله کنند و غنائم شما را بدزدند ! شما هم کار دارید و باید بازی را قطع کنید و به کارتان برسید و آیا کسی هست که به شما کمک کند؟ بله ! آن گارد دهکده(  The Village Guard ) است.

بحث دیگر در مورد آنلاین بودن  بازیکن است (Personal Breaks)  که  یک بازیکن بعد از مدت زمان بازی بطور موقت برای مدتی کوتاه از بازی اخراج kick  می شود  و خوب شما هم باید دقایقی از بازی به دفاع بپردازید (منظور موقعی است که شما از بازی اخراج می شوید! و دیگران می توانند به دهکده شما با آفلاین شدن شما حمله کنند این مورد احتمالا برای مبارزه با ربات ها طراحی شده است) و با اجرای این سیستم بازی عادلانه تر و متعادلتر خواهد شد تا شانس دیگران هم امتحان شود !

استراحت شخصی یا Personal Break

در روش جدید شیلد و تغییراتی که داده شد سیستم و عملکرد دفاع/حمله عادلانه تر و انعطاف پذیرتر خواهد شد تحت اینکه این سیستم به زمان آنلاین بودن شما بستگی دارد. بعد از زمان زیادی آنلاین بودن بازیکن برای دقایقی از بازی بیرون انداخته می شود تا بازیکن های دیگر شانس خود را امتحان کنند.

بنابر این بعد از ۳ ساعت آنلاین بودن بازیکن مجبور می شود تا به مدت ۶ دقیقه از بازی بیرون برود که این زمان قابل تمدید است و در صورتی که فردی که به شما حمله کرد و شیلدی به شما نداده باشد، شما ۱۵ دقیقه وقت دارید که تله ها را بازسازی کنید و کلن کسل را دوباره پر کنید و بعد از اتمام این وقت دوباره از بازی شما را بیرون میندازد.

بطور کلی قوانین جدید برای شکسته شدن شیلدبعد از ۳ ساعت بازی به مدت ۶ دقیقه از بازی اخراج میشوید که قابل تمدید به مدت ۲ ساعت با خریدن گارد دهکده است که فقط هر روز یکبار می شود و در زمان server maintenance یا تعمیرات سرور توسط کلش اف کلنز این زمان از دست نمی رود و برایتان محاسبه می شود.
بنابراین اگر ۳ ساعت پشت سر هم تو بازی باشید، سیستم شما را ۶ دقیقه از ادامه بازی ban می کنه. البته این مورد زمانی هست که شما شیلد نداشته باشید  خرید Village Guard هم به محدودیت باقی مانده از ۳ ساعت personal break اضافه می کند. مثلا اگر شما ۴۰ دقیقه  تا ban شدن زمان داشته باشید  و village guard بخرید ۲ ساعت گارد هم به آن اضافه شده و شما ۲:۴۰ دقیقه زمان دارید برای بازی کردن.

در حال حاضر بحث تغییرات بسیار زیاد است وهنوز بیشتر آن مانده است که غارت های لیگ چگونه محاسبه می شود و جوایز آن هم همچنین در لیگ ها به چه صورت در می آید  بنابراین از شما می خواهیم که صبر داشته باشید لطفا ! تا زمان آپدیت بازی و هدف ما این است که هر بازیکن بعد از چند حمله به دهکده های دیگران به دفاع نیز بپردازد ، برای یادگیری دقیق تر هم باز هم بخوانید و اطلاعات را بیشتر بخوانید !

پشتیبانی اختصاصی از بازیکن

همانطور که در پست آخر گفته بودیم که بازی کلش متکی بر اساس استفاده از استراتژی های خاص است و سیستم جدید شیلد هم برای جلوگیری از بی وقفه آنلاین ماندن به مدت طولانی طراحی شده است که فقط به دفاع مشغول هستند ، هنوز هم عده ایی هستند که تمایل به دفاع و شیلد رفتن طولانی تر دارند که یا ساختمان های دهکده هنوز آماده نیستند که سیستم گارد دهکده طراحی شده است که عملا کار آنلاین ماندن را انجام می دهد و این عادلانه تر است !

در حالی که گارد دهکده و شیلد هر دو برای ما یک کار را انجام می دهد که آن حفاظت در برابر مهاجم است به شیوه های مختلف استفاده می شود. گارد دهکده برای حمایت از زمان بازی فعال در نظر گرفته شده است در صورتی که شیلد به فرصت هایی برای زمان از این بازی است.

تفاوت گارد دهکده با شیلد :

۱- مدت زمانى که گارد، زمین رو محافظت می کند از ۱۵ دقیقه تا ۳ ساعت است درصورتى که شیلد از ۱۲ ساعت تا ۷ روز می تواند فعال باشد.

۲- درصورت حمله در زمانه فعال بودن گارد چیزى از زمان  محافظت کم نمی شود ولى در صورت حمله وقتى که شیلد فعال است اتک اول ۳ ساعت، اتک دوم ۴ ساعت، اتک سوم ۵ ساعت و … از شیلد اصلى کم می کند.

۳- ورژن رایگان گارد بعد از تمام شدن شیلد اصلى بصورت خودکار فعال میشود ولى ورژن رایگان شیلد بعد از اتک خوردن به زمین فعال می شود.

۴- مدت زمان پوشش دهى گارد متناسب با لیگ افزایش پیدا می کند ولى مدت زمانه پوشش دهى شیلد براى همه در هر لیگى یکسان است.

۵-  پوشش دهى بیشتر گارد ده جم براى دو ساعت هزینه دارد ولی پوشش دهی بیشتر شیلد از صد جم به بالا با توجه به تعداد روز هزینه دارد.

۶- گارد را تنها زمانى میشود خرید که شیلد فعال نیست ولى شیلد رو در هر زمانى می شود خرید.

۷- مدت زمان پوشش دهى گارد به میزان آنلاین بودن شخص شمرده می شود و از سه ساعت محدودیت کم میکند در حالى که مدت زمان پوشش دهى شیلد در آن سه ساعت شمرده نمیشود.

گارد دهکده رایگان پس از پایان شیلد شما فعال می شود و زمان آن هم به صورت زیر است :
Bronze LeagueSilver LeagueGold LeagueCrystal LeagueMaster LeagueChampion League   ۱۵ دقیقه برای لیگ چمپیون و لیگ های پایین تر
Titan League ۱ ساعت برای لیگ تایتان ۳

Titan League ۲ ساعت برای لیگ تایتان ۲

Titan League  Legend League ۳ ساعت برای لیگ تایتان ۱ و لیگ افسانه ها

هر دفاعی که منجر به شیلد شدن دهکده شما بشود باعث می شود سه ساعت زمان بازی شما از اول شروع شود یعنی در واقع زمان ریست شود مثلا فرض کنید دو ساعت و نیم بازی کردید و قاعدتا بعد از نیم ساعت بازی شما را برای شش دقیقه باید اخراج کند(Kick)  ولی اگه قبل از Kick شدن از بازی خارج شوید و به شما حمله شود و شیلد شوید سه ساعت دیگه باز می توانید بازی کنید !

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ام ید

معرفی ویژگی های اپدیت جدید ( شیلد : حمله و دفاع )

به نام خدا – با پستی دیگر در سایت اختصاصی کلش اف کلنز با شما هستیم

 

یکی از مسائلی که در بازی تاثیر گذار است و در بروز رسانی ها و آینده بازی تاثیر گذار است و هر روز با آن نیز سرو کار داریم شیلد است و سیستم شیلد یک کار پیچیده و ظریف است که شامل یک بسته گسترده و تغییرات بزرگی است که برای دفاع عادلانه تر روستا طراحی شده است و به بازی انعطاف بیشتری می دهد و هدف آن این است که کاربران را به حمله های بیشتر تشویق خواهد کرد !

سیستم شیلد ( سپر ) بازنگری شده است و بهبود یافته است .

قبلا در چند پست در مورد جزئیات سیستم شیلد توضیحاتی داده شده بود که گفته شده بود شیلد حمله و دفاع چگونه بازیکنان را تجت تاثیر قرار خواهد داد با این حال دو تغییر اساسی که باید بازیکنان با آن آشنا باشند و آگاهی داشته باشند که اولین و مهمترین آن :

+ تخریب تاون هال دیگر شیلد به شما اهدا نمی کند – پس تاون هال هایتان را دیگر در داخل روستا قرار دهید!

+ هنگام شیلد اگر حمله کنید دیگر شیلد شما کلا از بین نمی رود بلکه بر اساس طراحی بازی ، مقداری از آن کم می شود.

قانونی که برای این شیلد طراحی شده است بر اساس حمله ای است که به شما و تخریب روستایتان بدست خواهد آمد و بر این اساس هرچه حملات و تخریب بیشتر باشد ساعات شیلد افزایش می یابد .
۱۲ ساعت شیلد با تخریب ۳۰% روستا کسب می شود.
۱۴ ساعت شیلد با تخریب ۶۰% روستا کسب می شود.
۱۶ ساعت شیلد با تخریب ۹۰% روستا کسب می شود.
افرادی که حمله می کنند اگر با ۵۰% نیروهایش به شما حمله نکند ، شیلدی کسب نمی شود !

راجب به حمله ایی که می کنید ، زمانی که در حالت شیلد (محافظت) هستید :

+ زمانی که در حالت شیلد هستید می توانید سرچ کنید که از زمان شیلدتان کم نمی شود ، می توانید حالت انتقام  را بکار بگیرید ( revenge ) و در یا در حالت مولتی پلیر حمله و بازی کنید.

+ استفاده از multiplayer بازی یا استفاده از حالت revenge بازی از شیلد شما ۳ ساعت کم می کند .

+ با اولین اتک ٣ ساعت از شیلد شما کم میشود با دومین اتک ۴ ساعت دیگر کم میشود و با اتک سوم ۵ ساعت دیگر از زمان شیلدتان کم میشود
+ در حملات بعدی در حالت شیلد ساعات بیشتری کم می شود از شیلد ( ۴ ساعت ، ۵ ساعت و …) به عنوان مثال اگر ١٢ ساعت شیلد داشته باشید مى توانید  سه اتک بزنید. ( اولین اتک  ساعت ٣ از ١٢ ساعت خواهد شد و ۹ ساعت از شیلد شما باقى مى ماند )
در نتیجه : یک شیلد ١٢ ساعته با ٣ اتک پشت سرهم از بین مى رود.

+ در زمان شیلد میتوانید از حالت revenge استفاده کنید ولى همانند اتک ٣ ساعت از شیلدتان از بین میرود.

تغییرات زیادی برای این مورد ها وجود دارد از جمله محافظت از روستای جدید و غارت مجدد و پیشنهاد جایزه و … ولی در حال حاضر تا این اندازه برای این پست کافی است و این جزئیات و کنجکاوی های شما در آینده بحث خواهیم کرد و همین بس که حملات روزانه و دفاع از روستا را دیدیم که چگونه بازی و یک بازیکن کلش (Clasher ) را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

این شیلد برای همه آغاز می شود.

سیستم دفاعی شیلد از ابتدای بازی دست نخورده باقی مانده بود و باید برای آن فکری می شد چرا که بعد از هر حمله بازیکنان به مدت طولانی به حالت شیلد می رفتند و نزاع و حمله کمتر می شد.

در مورد سیستم دفاع / حمله – در حالت دفاع ممکن است کمی زننده و با ناراحتی برای شما باشد ، چرا که ساختمانهایتان را می بینید تخریب شده است و غنائم بازی به سرقت رفته و اکسیر و طلا هایی را از حملات دیگران از دست داده اید ولی باید توجه داشته باشید که نیمی از هیجان بازی و سرگرمی آن وشیرینی بازی به حمله است ، سیستم کاملا متعادل طراحی شده است و به دقت برنامه ریزی شده است و امکان سرکوب مهاجم وچود دارد و ضربه زدن به بازیکنان دیگر خیلی سخت نیست و اغلب بازیکنان را در حالت هجومی قرار خواهد داد.

سیستم جدید شیلد می توان بازیکنان را به امیدوار کند تا به جمع کردن تروفی بپردازند و آنها را عملا هل دهد به لیگ های برتر برای گرفتن و کسب جوایز بیشتر لیگهای بالاتر و گیم پلی بازی را لازم بود بعد از سه سال تغییر داد و همین باعث می شود تا بازیکنان از راه های خلاقانه کشف کنند و از استراتژی های مختلف کسب درآمد کنند !

تاون هال خارج – دیگر احتیاج بود به یکی سیستم جدید شیلد

درست است که “شیلد رایگان” با گذاشتن تاون هال در بیرون از دهکده به راحتی کسب میشد و در بسیاری از روستاها و نقشه ها و استراتژی ها بکار گرفته می شد ولی نبرد : راهی عادلانه تر متعادل تر و انعطاف پذیر و سرگرم کننده است که باعث درگیری بیشتر بین بازیکنان می شود و پشتیبانی بهتر از گیم پلی بازی است برای راه های آینده و برنامه های جدید بازی بکار گرفته می شود.

چطور سیستم دفاعی شیلد جدید بازی را بهتر می کند ؟

گرفتن شیلد دیگر غیر قابل اعتماد است و دیگر شیلد برای مدت طولانی در دهکده تان فعال نیست.

دفاع خوب می تواند شما را اجبار کند به دفاع دوباره از دشمن – تخریب کم هم هیچ شیلدی نمی دهد.

زمان شیلد انعطاف ناپذیر است و اغلب بیش از حد طولانی و یا خیلی کوتاه نیست و متناسب با برنامه روزانه شما است.

شیلدهای ۱۲ ساعته خیلی طولانی بود و به این معنا که شما بازی را فراموش می کردید و با شیلد های جدید بازی معنای بهتری پیدا می کند .

شیلد های طولانی باعث دلسرد شدن از بازی می شود و یک تاکتیک ضعیف به شمار می آید .

شیلدهای طولانی که به دفاع کننده داده می شد به بازی لطمه می زد و باعث خسته کننده شدن بازی می شد.


واضح است که برای بهبود بازی موثر بود ! و افراد باهوش می توانند به خوبی بازی را مدیریت کنند چرا که شیلدهای قبلی که غیر قابل اعتماد بودند و انعطاف پذیر نبودند منجر به شیلد فراموش شده می شدند و شیلد فراموش شده باعث عدم درگیری می شود و عدم درگیری و مبارزه منجر به عدم حمله می شد و عدم حمله منجر به دلسرد شدن از بازی می شد .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ام ید

دانلود رایگان نسخه مود شده کلش Clash Of hero ( ابان ۹۴ )

این نسخه قدیمی شده برای دانلود نسخه های بروز و جدید به ادرسای زیر برید


هک رایگان کلش برای ios

کلش بینهایت رایگان برای اندروید

دانلود رایگان کلش مود شده برای اندروید

دانلود رایگان هک کلش برای اندروید


دانلود رایگان هک کلش برای گوشی های اندروید
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ام ید